3 чудовий фільм, який ви повинні подивитися3 чудовий фільм, який ви повинні подивитися

навколо плівки

Фільм, який також називають фільмом, рухомим фото, знімком із переміщенням, фотографією чи навіть фотоігрою, насправді є роботою естетичної майстерності, яка імітує досвід, а також взаємодіє поняття, історії, розуміння, відчуття, чарівність чи навіть навколишнього середовища з використанням переміщуючих картинок. Насправді ці зображення зазвичай проходять разом із шумом, а також, набагато рідше, різними сенсорними стимуляціями. Слова «кінотеатр», скорочення кінематографії, насправді часто використовуються для опису кіновиробництва, а також кіноринку, як а також до тонкого ремесла, яке є результатом цього.

саме тому це насправді найкращий фільм

1. Темний лебідь (2010)

Віддана професійна танцівниця намагається зберегти свій душевний спокій після перемоги на головній ролі в постановці «Лебединого ставу» Чайковського. «Темний лебідь» — це насправді американський трилер 2010 року, знятий Дарреном Аронофскі за сценарієм Мера Геймана, Джона Маклафліна, а також Андреса Хайнца, заснованого на історії Гайнца. Знаменитості кіно Наталі Портман, Венсан Кассель, Міла Куніс, Барбара Херші, а також Вайнона Райдер, а також зосереджені на постановці балету Чайковського «Лебединий ставок» завдяки бізнесу Brand-brand new York Urban area Ballet. Виробництву потрібна балерина для участі в невинному, а також делікатному білому лебеді, для якого професійна танцівниця Ніна Сейерс (Портман) є ідеальним костюмом, на додаток до темного та чуттєвого темного лебедя, які насправді є високі премії набагато краще втілені завдяки бренд-новому конкуренту Лілі (Куніс). Ніна насправді збентежена відчуттям величезного стресу, коли вона виявляє, що бореться за цю посаду, що спонукає її позбутися своєї слабкої думки про правду, а також впасти прямо в божевілля.

2. Створення (2010)

«Створення» — це фактично науково-фантастичний фільм 2010 року, написаний і керований Крістофером Ноланом, який також створив фільм разом із Еммою Томас, його дружиною. У фільмі Леонардо Ді Капріо представлено як досвідченого злодія, який краде інформацію, проникаючи в підсвідомість своїх цілей. Йому фактично надається можливість позбутися свого незаконного походження як переселення для імплантації концепції іншої людини прямо в підсвідомість цілі. До складу ансамблю входять Кен Ватанабе, Джозеф Гордон-Левітт, Маріон Котійяр, Елліот Веб-Пейдж, Том Стерді, Діліп Рао, Кілліан Мерфі, Том Майкл Кейн і Беренджер.

3. Бугі-вечори (1997)

Коли секс був фактично без ризику, насолода була фактично компанією, а компанія фактично зростала, оптимістичний порнопродюсер прагне підняти свою майстерність до тонкого мистецтва, коли він знаходить теплі юнацькі навички.

«Вечори бугі» — комедійно-драматичний фільм 1997 року в США, написаний і режисований Полом Томасом Андерсоном. Він фактично вбудований у долину Сан-Фернандо в Лос-Анджелесі, а також зосереджується на посудомийній машині молодого нічного клубу, яка в кінцевому підсумку стає видатною знаменитістю порнографічних фільмів, хронікуючи його зростання в Золотому старінні порно в 1970-х роках з його падінням протягом усього масовки 1980-х років. Насправді фільм є розвитком короткометражного короткометражного фільму Андерсона «Історія Дірка Діглера» (1988), а також знаменитостей: Мер Уолберг, Джуліанна Мур, Берт Рейнольдс, Настав Чідл, Джон С. Рейлі, Вільям Х. Мейсі, Філіп Сеймур, Луїза Грем. і Гофман.

Прем’єра фільму відбулася під час Всесвітнього кінофестивалю в Торонто 11 вересня 1997 року, а фактично прем’єра фільму відбулася 10 жовтня 1997 року, викликавши вирішальні оплески. Насправді його також було обрано для 3 нагород Академії, що складається з найкращого початкового сценарію для Андерсона, найкращої підтримуючої зірки для Мура, а також найкращої допоміжної зірки для Рейнольдса. Саундтрек до фільму також отримав похвалу.