Передмістя Сіднея

Передмістя СіднеяПередмістя Сіднея

про передмістя

Приміські райони дуже спочатку виникли на великому діапазоні в 19-му та 20-му століттях завдяки розширеній залізниці та автомобільному транспорту, що призвело до збільшення кількості подорожей. Як правило, вони насправді набагато менш населені порівняно з внутрішніми міськими громадами в тому самому місті, а також більшість місцевих жителів регулярно їздять до міських центрів або навіть до районів компанії на особистих автомобілях або навіть громадських транспортах; тим не менш, безсумнівно, насправді існують численні винятки, які складаються з комерційних приміських зон, підготовлених міських районів і мікрорайонів GPS. приміські райони мають тенденцію до поширення серед міських районів, які насправді мають багату власність поблизу Сіднея.

В Уніфікованих умовах приміські райони, як правило, мають відтінок, що насправді є набагато більш висококласними, інформованими, а також представниками середнього класу порівняно з міськими громадами. приміські райони насправді часто культурно не схожі на міські райони, які вони орбіти. Фраза «передмістя» насправді є глузливим або навіть дещо принизливим виразом для масового суспільства приміських районів, що спонукає нас до думки про необмежені гектари односімейних будинків, облямованих ретельно скошеними дворами, разом із суспільством, яке винагороджує стабільність середнього класу. а також зневажливо ставляться до різноманітності та відмінностей.

6. Cronulla

Насправді, Кронулла, яку розуміли на неймовірні розриви переглядів, а також на непривабливий бунт у 2005 році, насправді також є домом для зростаючої культури кав’ярень. У центрі “Шайру” насправді розширюється різноманітність кав’ярень. Свинина, делікатесна крамниця на Геррале-роуд, насправді має звичайне інтернаціональне відчуття, коли ви можете легко їсти чисте холодне м’ясо, попиваючи капучино. Inc Coffee shop, Zimzala, а також Strawberry Reasonable насправді вартують спроби.

7. Surry Hills

Походячи з власного початку 20-го століття, як розташування публічних будинків, магазинів джина, а також барів у своєму сучасному стані, як один із найкращих районів нічного життя передмісті Сіднея, Surry Hillsides насправді має справжній внутрішній міський район.
«Slurry Hillsides» насправді є будинком трансформації маленьких юристів Сіднея, а також найкращим із них є лобі кав’ярні. Схований просто біля Dental Crown Road, він насправді має чудовий вибір змішаних напоїв, суміш ді-джеїв, пісні для проживання, а також веселі, на додаток до богемних мешканців, які створюють кав’ярню Lobby місцем, яким можна стати.

8. Paddington, Sydney

Елітний, а також стильний, Paddington насправді завантажений до руків’я разом із барами, магазинами, а також магазинами в стилі преференцій. Стверджується, що ніхто насправді не охоплює цю конкретну передмістя, а також будь-який тип поїздки прямо до вишуканих ремісничих галерей, а також до барів магазинів на задніх дорогах може бути трохи лабіринтом. Дотримуючись Оксфорд-роуд , суботні базари приваблюють групи до «Паддо» щодня вихідних. Цей район, якому вже чотири десятиліття, насправді є місцем купівлі дорогоцінних ювелірних виробів, регіональних стилів, а також етикеток приватного стилю. Ви також можете приготувати смачну їжу.

9. Parramatta

Це святилище на західній стороні насправді називали відсталим і огидним, проте в епоху Відродження в Парраматті з’явилися різноманітні унікальні заклади харчування. Barnaby’s, сучасна їдальня Ounces, фактично розміщена в будівлі, побудованій засудженими в 1826 році, а також сьогодні ви можете легко їсти регіональну рибу та молюсків, а також м’ясо в історичних місцях. Ідіть до Пероніса для нападу італійської мови, Critini’s для грецької або навіть Temasek для сінгапурської їжі. Прибуття через Rivercat вздовж потоку Парраматта, що йде з міської зони.

10. Summer Hill

Внутрішній західний район Summertime Hillside насправді є ідеальним місцем для покупок. У пошуках класичного або навіть уживаного одягу в Сіднеї є багато відомих місць: Surry Hillsides, Newtown, St і Marrickville. Пітерс, до етикетки просто пара. Проте найкращі, а також найбільша кількість стильних пропозицій можна знайти у великому літньому схилі пагорбів. У цьому внутрішньому західному передмісті, який насправді був попереднім терміналом на схилі пагорба для колоніалів, насправді є найкращі магазини в Сіднеї. Організація Anglicare, а також ринок, безсумнівно, принесуть користь вашому полювання на одяг разом із прихованими скарбами.